Михайло Цимбалюк: Черговий провал роботи силових структур

У нібито оновленій поліції за останні два роки вже скільки було недопрацювань та помилок, що нинішній міністр МВС мав би вже давно піти у відставку.

Але це сценарій європейських країн, в Україні – все навпаки і за трагічні події у Дніпрі, свідками яких ми стали 9 травня, сьогодні отримуємо всього лиш чергове вибачення Авакова і сподівання, що це стане хорошим уроком на майбутнє.

Як на мене, правоохоронці на своїх посадах більше не мають права на такі помилки, вони повинні прораховувати усі можливі наслідки провокацій, які здебільшого в нашій країні відбуваються саме 9 травня…

На Сході України триває війна і будь-яку можливість сутички підігріває чи прямо її створює країна-агресор. А тому усі органи державної влади повинні бути максимально готовими до того, щоб захищати мир і спокій у кожному регіоні нашої країни, захищати, а не бити громадян, створювати умови для правопорядку, а не розхитувати своїм непрофесіоналізмом ситуацію у суспільстві.

…Нині ж Дніпропетровщина отримує нового очільника обласної поліції і що викликає великий подив – він не проходив жодного конкурсу і наскільки його сприймає суспільство наразі теж невідомо.

Адже, погодьтеся, після кожної помилки варто виважено і не поспішно ухвалювати кадрові рішення, щоб знову ж таки не наступити на ті ж граблі і це не повинно відбуватися повз громадськість…

Прикро, що недбале управління правоохоронними органами скеровує усю її реформу в глухий кут, а отже – є прямою загрозою національній безпеці України.

Поліція, силові структури мають бути ідеалом суспільства, еталоном доброчесності, виваженості та впевненості, а не черговою темою для розмов про слабкість держави та жорстокість влади!

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», Facebook, 3 травня 2017р.

Читайте також:
Заява «Батьківщини Молодої» щодо протиправних дій правоохоронних органів під час масових акцій 9 травня

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова