Іван Томич: Продаж землі – це загроза соціальній стабільності

Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників Іван Томич закликає українську націю об’єднатися для захисту своєї землі.

Про це він заявив на зборах ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі.

Томич зазначив, що за останній рік фермери та землевласники провели велику кількість акцій: «і перекривали дороги, і зустрічалися з президентом, також провели найпотужніші селянські віче».

«Але нас не чують! Тому потрібен голос нації – спільний і єдиний!» – заявив він.

За словами Івана Томича, «Україна сьогодні у світі є найбільшим невикористаним потенційним ресурсом, найбільшим ласим шматочком, тому боротьба є жорстокою, цинічною і потребує єдності української нації».

_APX2845

«Юлія Тимошенко, обіймаючи посаду прем’єр-міністра, зробила найперші в історії потужні кроки для збільшення підтримки селянина, сільгоспвиробника. І якби не вкрали перемогу в 2010 році, ми б змінили країну і Україна була б іншою», – констатував президент Асоціації фермерів.

Він також висловив припущення, що можливе запровадження ринку землі, яке планує влада, – це загроза соціальної стабільності, «це бунти і можлива громадянська війна, це можлива втрата державності».

«Сьогодні потрібно об’єднати суспільство та вжити всіх кроків, щоб не допустити продаж землі», – закликав Іван Томич.

Як вже провідомлялося, у Києві у Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України (колишній Жовтневий палац) проходять збори ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи на зборах, наголосила, що тільки народ України може вирішувати долю землі сільськогосподарського призначення.

Фотогалерею із заходу можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова