Іван Кириленко: «Батьківщина» виступає за об’єднання демократичних сил на місцях

«Батьківщина» сприятиме процесам об’єднання демократичних сил у місцевих радах всіх рівнів, але категорично проти підкилимних домовленостей навколо сумнівних оборудок.

Про це заявив перший заступник Голови партії Іван Кириленко, виступаючи сьогодні в Києві на урочистому з’їзді депутатів місцевих рад від «Батьківщини».

«Ми будемо проти і нещадно каратимемо будь-які «договорняки» з силами, що мріють про реванш, за голосування за сумнівні земельні оборудки чи непрозору приватизацію і таке інше», – зазначив він.

Підводячи підсумки виборів, перший заступник Голови партії, зокрема, відзначив найкращий серед всіх політичних сил результат «Батьківщини» на цих виборах та закликав делегатів з’їзду розумно розпорядитися цими досягненнями.

«Порівняно з попередніми перегонами, ми виросли в три рази. Не зробивши відчутних помилок, ми рівно і впевнено пройшли цей марафон: нам є чим пишатися, а тому ще раз – велике спасибі й низький уклін нашій команді!» – наголосив Іван Кириленко.

Він також відзначив, що на результаті «Батьківщини» на місцевих виборах позначився особистий рейтинг лідера партії Юлії Тимошенко, який під час виборчої кампанії дорівнював 20,5%.

«Наш результат міг би бути кращим і про це свідчать високі результати на окремих округах», – зауважив один з керівників партії.

Іван Кириленко також закликав новообраних депутатів посилити роботу з виборцями на місцях.

«Виборча кампанія – це не тільки прапори, вимпели і медалі, це ще й уроки, і у кожного – свій», – заявив політик.

Кириленко відзначив і кадрове посилення «Батьківщини» на виборах: «До нас прийшло багато сильних самодостатніх людей, волонтерів, учасників АТО, учасників майдану та громадських активістів».

Перший заступник голови партії наголосив на важливості залучення таких людей до лав партії, а особливо молоді: «Кадрове посилення партійних організацій всіх рівнів має стати сьогодні пріоритетом діяльності кожного партійного керівника, кожної організації».

«Батьківщині» – понад 16 років, і всі ці роки ми не просто в гущі подій, ми більшість з них ініціювали, організовували і супроводжували», – сказав народний депутат від «Батьківщини».

Він вважає, що «партія є матрицею, платформою, фундаментом, який робить нас згуртованою командою, де один за всіх і всі за одного».

«Партія делегувала у владу великий депутатський корпус, найкращих своїх представників. І просимо кожного з вас бути гідним звання депутата фракції ВО «Батьківщина», – закликав Іван Кириленко місцевих депутатів.

На думку Кириленка, необхідно тепер боротися з підкупом виборців, а це можна буде робити з допомогою закону про фінансування політичних партій з держбюджету, ухваленому за ініціативи «Батьківщини».

«Ми отримали свій результат без гречки і грошей, і це – наша непохитна позиція, яка чітко відрізняє нас як партію від сумнозвісних тимчасових проектів», – переконаний «батьківщинівець».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова