Григорій Немиря: Німеччина та Франція підтримують ефективне урядування в Україні

Німеччина та Франція підтримують ефективний уряд і парламент в Україні, а не певних осіб.

Про це наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря під час програми «Час. Підсумки дня» на «5 каналі».

За його словами, про це йшлося сьогодні під час зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини  Франк-Вальтером Штайнмаєром та міністром закордонних справ та міжнародного розвитку Франції Жаном-Марком Еро.

Як зазначив Григорій Немиря, сьогодні пан Штайнмаєр чітко заявив, що «ми не говоримо Україні, на чолі з якими особами та яким чином рухатися вперед: це внутрішня справа вашої держави, але усім нам потрібно керівництво держави,здатне до дій та рішень, і тільки тоді можливі справжні ефективні реформи».

«Але чи існує в Україні ефективний парламент? Чи існує ефективний уряд? Відповідь: ні!» – запитав заступник Голови партії «Батьківщина».

Він наголосив, що сьогодні міністри закордонних справ Німеччини та Франції підтвердили, що для них стабільність в Україні не означає збереження статусу-кво та закликали владу України розпочати проведення справжніх реформ, насамперед, боротьбу з корупцією.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова