Депутатів від «Батьківщини» затримали у Москві і не дали вилетіти на суд над Савченко

Народних депутатів від «Батьківщини» Олексія Рябчина, Альону Шкрум та Івана Крулька спецслужби затримали у Москві на паспортному контролі і не дали вчасно вилетіти на суд над Надією Савченко до Ростовської області.

Про це повідомив у Facebook Олексій Рябчин.

«Підлості Московії немає меж. Після прильоту в Шереметьєво нас з Іваном Крульком та Альоною Шкрум затримали спецслужби на паспортному контролі рівно на стільки, що б ми не змогли сісти на запланований ростовський рейс», – написав він.

Рябчин також розповів, що народних депутатів України «тримали в окремій кімнаті і задавали загальні питання, поки не закінчилася реєстрація на рейс».

«Слава Богу, маму Наді не чіпали, і вона зараз з нашими консулами направляється на суд, ще не маючи підтвердження, чи привезуть туди її дочку, чи ні», – додав парламентарій.

Політик також зазначив, що депутати вилітають наступним рейсом і намагаються таки дістатися на судилище над Надією Савченко, хоч і з запізненням.

Перед тим Альона Шкрум у Facebook повідомляла про маршрут, яким намагаються дістатися до російського Донецька наші депутати.

«Дістаємося маршрутом Київ-Кишинів-Москва-Ростов-Донецьк. 2 пересадки, 10 годин у повітрі.
Шкодую, що не поїхали раніше на машині – тепер переживаємо за кожну затримку рейсу…» – написала вона.

Сьогодні у Донецьку Ростовської області продовжиться суд над українською льотчицею, на якому вона має таки виголосити своє останнє слово.

Нагадаємо, 4 березня  Надія Савченко оголосила сухе голодування на знак протесту проти того, що їй не надали можливості промовити останнє слово на судових дебатах.

6 березня, по всьому світі вже прокотилися акції на підтримку Надії Савченко.

Також лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко також закликала всіх українців вийти на мітинг-пікет, який пройде 9 березня о 11:00 під стінами російського посольства у Києві.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова