Депутати від «Батьківщини» на травневі свята продовжуватимуть захищати землю

Народні депутати від фракції «Батьківщина» під час перерви у пленарних засіданнях Верховної Ради, які триватимуть до середини травня, займатимуться організацією референдуму щодо продажу землі.

Про це повідомив Сергій Власенко сьогодні на брифінгу в парламенті.

За його словами, вже після Великодня, 19 квітня, «Батьківщина» проведе збори ініціативної групи з питань організації референдуму.

Депутати також працюватимуть в комітетах Верховної Ради та з виборцями в депутатських приймальнях: «Натомість несумлінні народні обранці скористаються тим, що у пленарних засіданнях місяць перерви та поїдуть в цей час в теплі країни».

Сергій Власенко також зауважив, що «Батьківщина» проводить роботу з виборцями в режимі нон-стоп.

«А тим більше зараз, коли фракція виступила з ініціативою проведення референдуму щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі», – сказав він.

Парламентар нагадав, що вчора «Батьківщина» зробила перший крок в цьому питанні – до Центральної виборчої комісії подано повідомлення про те, що 19 квітня о 13.00 відбудуться збори ініціативної групи з організації та проведення Всеукраїнського референдуму. Представника ЦВК запросили відвідати ці збори і зафіксувати факт їх проведення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова