«Батьківщина» закликає показати розрахунки та текст законопроекту щодо пенсійної реформи

Уряд повинен надати зареєстрований законопроект пенсійної реформи з детальними розрахунками, аналізом та матеріалами фахових круглих столів, а не показувати народним депутатам загальні концепції та слайди реформи.

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Замість річного звіту уряду, прем’єр-міністр доповідає концепцію та показує слайди пенсійної реформи. Навіть сайт створили з картинками щасливих пенсіонерів. Єдине та головне, чого не вистачає – це тексту законопроекту! Я вже не кажу про детальні розрахунки, аналітику та матеріали проведених фахових круглих столів», – сказав він.

Парламентар переконаний, законопроект – це не просто документ або концепція, він повинен бути зареєстрований у Верховній Раді.

«У слайдах презентації можна написати що завгодно. Я довіряю лише офіційному документу. Фракція «Батьківщина» буде детально аналізувати законопроект та надавати уряду свої пропозиції», – зазначив Олексій Рябчин.

Політик закликав експертів довіряти виключно текстам офіційно зареєстрованих законопроектів, читати та аналізували документи, а не слайди.

«Пенсійна реформа складна і непопулярна. Саме тому будуть непрості рішення, які пов’язані зі станом економіки, дефіцитом Пенсійного фонду, демографією, реформою охорони здоров’я та іншими суміжними викликами. Я особисто готовий голосувати за складні, але професійні та виважені рішення, які допоможуть реформувати систему», – наголосив член фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова