«Батьківщина» вимагає від президента і прем’єра звіту про їхню співпрацю з Російською Федерацією

Сьогодні на засіданні фракції партії ВО «Батьківщина» було ухвалено одностайне рішення запросити на засідання фракції Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Батьківщина» хоче отримати пояснення від керівників держави щодо їхніх дій, які мають ознаки державної зради та завдають шкоди національним інтересам України у їхній співпраці з владою Російської Федерації.

Як відомо, лідер партії Юлія Тимошенко звинувачує чинну владу у тому, що вона «заробляє гроші на війні».

Зокрема, Петра Порошенка критикують за невиконану обіцянку продати Ліпецьку кондитерську фабрику, яка базується в Російській Федерації. Лише в січні цього року корпорація Roshen оголосила про зупинку роботи цієї фабрики.

За словами представника «Батьківщини» Сергія Власенка, Ліпецька фабрика лише за минулий рік сплатила до бюджету РФ мільярд рублів, а сам Порошенко в період війни отримував дивіденди із Росії  в розмірі десятків мільйонів доларів.

Петро Порошенко також донедавна був власником Севастопольського морського заводу. Підприємство нещодавно підпало під так звану «націоналізацію» в окупованому Криму і вже офіційно зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб Росії.

Окрім того, як неодноразово повідомляла Юлія Тимошенко, голова НБУ Валерія Гонтарева підняла питому вагу капіталу російських банків в українській банківській системі з 12% майже до 50%.

Представники фракції «Батьківщина» постійно заявляють, що уряд і президент мають понести особисту відповідальність за торгівлю на крові з окупованими територіями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова