«Батьківщина» проголосувала за безвізові закони

Фракція «Батьківщина» підтримала ухвалення законів, які відкривають шлях до безвізового режиму.

Про це повідомив заступник Голови фракції Сергій Соболєв журналістам у кулуарах парламенту за підсумками голосування.

«Сьогодні визначальний день – парламентом ухвалено останні три (№4054, 4055 та 4056) закони з євроінтеграційного пакету, які дозволяють безвізовий режим України з країнами Шенгеської зони», – сказав він.

Соболєв повідомив, що це закони, які регулюють найважливіші питання, зокрема роботу антикорупційної прокуратури, питання національного агенства, яке забезпечуватиме управління конфіскованим і арештованим майном, а також законодавчо врегульовують можливість проведення заочного судочинства, що дозволить впроваджувати дії щодо тих, хто скоїв злочини проти людяності, проти Майдану.

За словами депутата від «Батьківщини», зазначені закони не є досконалими і потребують доопрацювання, «але враховуючи той факт, що буквально цими днями розглядатиметься питання щодо безвізового режиму для України, наша фракція ухвалила рішення про їх підтримку».

До того ж, як повідомив політик, ключові поправки з тих, що вносила фракція «Батьківщина», були підтримані. Водночас ціла низка поправок, зокрема, щодо третіх осіб, щодо права відчудження арештованого майна залишились неврегульованими.

Заступник Голови фракції сподівається, що найближчим часом, після підписання євроінтеграційних законів президентом, ці питання будуть врегульовані шляхом внесення відповідних поправок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова