«Батьківщина Молода» провела VI Київську «Школу політичного успіху»

У четвер, 18 травня, відбулось закриття та вручення дипломів випускникам VI Київської «Школи політичного успіху», яку традиційно організувала Київська міська організація «Батьківщини Молодої».

«Приємно спостерігати, що серед молоді – розумної, талановитої, вмотиваної – зростає зацікавленість політичними процесами. Це дає впевненість у тому, що є достатньо молодих людей, які хочуть і можуть зробити Україну кращою. Тож наше завдання – відкривати нові горизонти та створювати майданчики, де б молоді українці могли черпати необхідні знання і досвід», – сказав очільник «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський.

IMG_2902

Лідер організації запевнив, що «молодіжка» і надалі організовуватиме освітні проекти для лідерів студентського та молодіжного середовища.

Цьогорічна «Школа політичного успіху» тривала з березня по травень. Дипломи про її закінчення отримали 40 учасників, з них 18 – з відзнакою.

IMG_2915

На думку координатора заходу Юлії Ганюк, учасників «Школи політичного успіху» вирізняє прагнення змінюватись і готовність брати на себе відповідальність.

«Наші випускники – це саме та молодь, яка не чекатиме слушних можливостей, зміни влади чи кращих часів, а створюватиме їх самостійно і буде діяти. За такою молоддю, яка не тільки мріє, а працює і досягає своїх цілей, – успішне майбутнє України», – переконана активістка.

IMG_2906

Навчальна програма VI «Школи політичного успіху» включала лекції, дискусії та тренінги з народними депутатами України, відомими політтехнологами, журналістами, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування, а також практичні заняття з координації роботи партій, ведення виборчої кампанії та моделювання роботи парламенту.

Під час останнього заняття випускники поділилися своїми враженнями від трьохмісячного навчання на «Школі політичного успіху».

«Так як я майже півтора року працюю в політичні сфері, то все, що нам розповідали, не сприймала через призму рожевих окулярів і саме тому винесла для себе максимум корисного. Тепер я знаю точно: політичний успіх – це тривалий, тернистий шлях, який вдається пройти лише найкращим, найсильнішим та найдостойнішим. Попереду чимало роботи, проте «Школа політичного успіху» – це чудовий старт для кожного з нас», – зауважила випускниця Юлія Сіряк.

Нагадаємо, що «Школа політичного успіху» – традиційний захід «Батьківщини Молодої», який проводиться вже п’ятий рік поспіль для лідерів студентського та молодіжного середовища.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова