Альона Шкрум та Олексій Рябчин налагоджують співпрацю з європейськими політиками

Народні депутати від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин та Альона Шкрум разом з делегацією українських парламентарів перебувають з робочими візитами у Лондоні та Брюсселі на запрошення The Henry Jackson Society та The Wilfred Martens Centre for European Studies.

Українська делегація вже взяла участь у годині запитань до Британського уряду, де порушувалась тема України та необхідності й надалі виступати єдиним фронтом проти Путіна.

Зокрема, наші народні депутати наголосили на необхідності збереження санкцій проти Росії, розповіли про ситуацію в Криму й на Донбасі, а також нагадали про політичних в’язнів Надію Савченко та Олега Сенцова, які незаконно утримуються в Росії.

«Ми запізнилися з реакцією на дії Путіна в Абхазії і ми не можемо дозволити собі ще запізнитися з оцінкою подій в Україні та Сирії», – процитувала слова британських парламентарів Альона Шкрум.

Представник «Батьківщини» додала: «Великобританія не очікує швидких змін, але вони занепокоєнні збереженням впливу олігархів на політику. Так само, як і ми».

index

На думку народного депутата Олексія Рябчина, вагоме значення мала зустріч українських політиків з експертами-міжнародниками, які займаються питанням України.

«Стратегічні й політичні рішення щодо України приймаються у високих кабінетах, проте більшість тактичних рішень ухвалюється саме цими експертами та держслужбовцями, які кожен день аналізують перипетії української політики», – зазначив він.

Під час публічної зустрічі з британськими депутатами, лордами, експертами й журналістами більше 80% питань стосувалось корупції в Україні та того, як саме держава планує з нею боротись.

Британців, зокрема, цікавила оцінка прогресу в реформах, незалежне правосуддя для залучення інвестицій, політична криза у країні.

«За період мого співголовування у групі міжпарламентських зв’язків України з Великобританією сьогоднішній візит – один з найпродуктивніших та інтенсивніших. Головне, що ми змогли сформувати довірливі, чесні, відкриті відносини з представниками британської влади», – підсумував Олексій Рябчин.

image3

Сьогодні ж делегація українських парламентарів продовжила роботу в Брюсселі.

У насиченій програмі заходів заплановані зустрічі на високому рівні з європейськими парламентарями, а також публічний захід на тему «Meaningful Change for Ukraine» («Визначні зміни в Україні»), на якому одним зі спікерів визначено депутата від «Батьківщини» Альону Шкрум.

Також важливе значення матиме зустріч делегації народних депутатів України з Європейською комісією групи підтримки України «European Commission Support Group for Ukraine».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова