Альона Шкрум бере участь у засіданні Парламентського комітету асоціації Європарламенту

Народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум у складі делегації українських парламентарів перебуває з дводенним візитом у Європейському Парламенті на поточному засіданні Парламентського комітету асоціації, який проходить у Страсбурзі (Франція).

Зокрема сьогодні в порядку денному засідання стоять питання секторальної співпраці між Україною та ЄС (в частині економічної та енергетичної співпраці), а також реформа державного управління та процес децентралізації в Україні.

Альона Шкрум розповіла європейським колегам про хід імплементації реформи державного управління в Україні, якою вона опікується уже два роки.

«Реформа державного управління в Україні спрямована на зростання ефективності державних інституцій країни», – наголосила народний депутат.

17357673_776950102470876_2071016640_o

Народний депутат від «Батьківщини» також прозвітувала про ключові етапи, які вже пройдено на шляху реформування, – ухвалення нового Закону України «Про державну службу», затвердження Стратегії реформування державного управління в Україні за 2016-2020 рр., а також про результати важливих конкурсів на посади державних секретарів міністерств.

Також під час доповіді йшлося про досягнення України у частині боротьби з корупцією та цілісністю державної служби – введення електронної системи декларації про доходи і видатки державних службовців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова